Kae seda Kuud… ta jälle eksleb pimedas taevas… koos sinuga…

Niisiis on aega läinud mägede viisi ja ma ei olegi selle kõige vabaaja kõrvalt siia. Teate ju küll, et kui liigselt laisklemisaega siis ei jõu absoluutselt mitte kuhgi. Ja ma ei messi ka.
Aga täna öösel ma mõtlesin, et ehk on hea sutike auru välja lasta ja tulevaste põlvede jaoks väheke pilve pääle asetada. Kokkuvõtta seda ilu ja kurbust, mis augusti ja praeguse vahele on jäänud. Kurbust? Eiei, ma ei mõtle, et nutan patja ja uputan end valgesse tatimerre, vaid seda lihtsalt depressiivset eestimaa sügist. Igavest pimedust(seekord isegi päris pimedust, koos tuha ja päise pimedusega) ja külmust ning ekslemist, mis peaks sihtkohta viima. Suvine vabadus läinud koos suvega. Ega sügis pole lendamiseks, vaid hoopis ahjukütmiseks ja elupaiga talve korda sättimiseks. Kodukindlustus. Villastesokkide nõelumine, seisnud mütside ja sallide nuuskimine ja pesemine. Tõdemine, et selleks imelikuks ajaks, kus pole enam soe ja päris mitte talv ei ole midagi selga panna. Õnneks olen soojavereline ja kapsun sobib ikka veel. Kaabu küll seadsin koos suvise maskiga kapi otsa uut algust ootama. On aeg olla tõsine ja „täiskasvanud“inimene.

Sisemine rahustus segab end päevategudesse ja keedab üle reaktsioonid.

Olen olnud korralik inimene, nagu paljud tahaksid näha… ei joo, ega suitseta, Mökus ei käi ja õnnelik ka ei ole… tundub, et seni kuni ma ei leia midagi, mis kõditab vahetavahel seda hinge, sütitab… pean vahel ehk ikka kaema. Vahel. Tundega. Süütundeta. Loomiseks…

Kui see kõik aga kõrvale jätta, nagu ma praegu proovin kokaeluga teha, siis ma progren. Kes oleks seda arvanud… võib-olla mina 10.klassis, kes proovis oma esimest kodulehte teha, aga jättis filmide, tv ja teatri pärast selle katki. Võib-olla oli asi ka kannatamatuses. Aga jh. Proovin, katsetan ja võitlen endaga.

Kes peale enda ikka suudab keelata  olla õnnelik.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: