Hetkeline suvi kesk elu

Ohsa nugis! Ma siin nädal tagasi heietasin, et rahu ja vaikus ja hakkan ei tea, kas vanaks jääma jne. Aga tegelikult oli mul üks väga tore ja kiire ja kummaline ja suvine nädal selja taga. Mis läks mööda nagu eestimaa suvi ikka. Korraks saad sisse hingata päiksest kuumaks köetud õhku ja juba lammutab talv nurgataga puukuuri. Mis tuletab meelde, et peaks puid tellima, aga keski ei kinnita ega lõkka ümber seda tõsiasja, et kas tänavu suvi ikka lammutatakse puukuur ära vai mitte. Ühesõnaga plaanitus ja segadus.

Nii siis inimesed. Nii siis mina. Erinevad inimesed toovad üksteises esile mingid küljed, mis on muidu küll nagu olemas inimese hinges, aga ei ole nii võimendatud. Tihti, eriti pärast lahku minemist, saadakse aru, et need küljed, mis ei meeldinud olid need, mis ise esile tõsteti. Mingit moodi.  Ega inimene meelega seda tee… lihtsalt inimeste vaheline keemia. Samas eks need hääd küljed ju ka saa hoogu juurde, kui ilusatesse silmadesse piilutakse. Hm, analüüsimine. See on selline tore tegevus tegelikult. Aru hakkan sutike isegi saama, kuis see maa ja ilm töötab. Sutike ehk kuis mina.

Ja eks ta nii olegi, et tuleb üles leida see kirg ja armumine elusse. See loomisjanu.  Kuid täpselt, et mida ma ikkagi teha tahan ma ei tea. Võib-olla peaks hakkama professionaalseks töötuks. Kui aus olla siis ma seda vabadust ikka armastan meeletult. Või siis poole kohaga töö?! Kellele seda meeletut raha ikka vaja..peaasi, et üüri saaks makstud ja kõhu täis. Pole ju pere, ega tuleviku unistusi. Võiks lihtsalt nautida hetke ja inimesi.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: