Kummalised jõulumõtted

24. õhtul või pigem öösel tulid kummalised mõtted… nuh mõned panin ka kirja…
**
„Aasta-aastalt olen nõrgemaks muutunud,“ ütlesin ja poosin end üles. Hommikul kui üles ärkasin, oli pea kuidagi paks…

Kui ma Zavoosit väljusin ja teisel pool teed üht kena neidu nägin, hakkasid mõtted liikuma. Kuid paremalt liginev auto jõudis minust liibuvalt üle roomata enne kui mina neiust – eks metall hobune taha ka kaeru.

Kumb on parem kas mootorsaag või ketassaag? See küsimus ajab mind alati segadusse, eriavamused ja pooled. Hommikuti on alatik kuidagi poolik tunne. Samas on tunne nagu oleks kahe vahel, või siis pigem on tunne, et oled see kelle vahel ollakse kahevahel.

Lapsed. Nende sünd piirab intiimsust meeletult. Tõsi ka kähkukadest sünnnivad lapsed.kiired lapsed. Meistrid. 100m, 400m F1 m või tont teab mis see oli.

Ja ma hüppasin.
Vist liialt kõrgelt. Oot, mitu elu mul oli?

No jah nii palju siis kuradist. Ingel mu paremal õlal laulab figaro-figaro viisil „eks ta ole, ekstaole“, see kõlab kehvalt, aga mis teha, ingel on ingel. Talle on kõik lubatud. Eks ta ole.
**

Aga edasiselt võin öelda, et kodus passimine ei mõju mu psühhikale hästi. Soodustab ülemõtlemist ja hulluks minemist. Iseendaga on ikka väga raske koos istuda… ja mitte midagi teha. Pole ka seda tahtmist midagi teha. Mingi kummaline tunne on lihtsalt. Selline mandumine. Isegi kui ma Tares tühja panin tundus see mõistlik olevat. Tõsi ma nägin teisi inimesi ja suhtlesin nendega… ja kõik ei olnud tappev rutiin sellenimel, et mitte midagi teha… aga siin…

Homme pääsen linnakära sisse ja siis tuleb aastavahetus ja siis… ja siis ma peaks kirjutama esseesid ja lugema kirjandust mida ma homme rmtk-st tooma lähen…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: