Must-must kuu on end täis loonud

Kuu on täis ja mina olen segi. Parim kokkuvõte tänaseks päevaks. Lisada tuleks üks kuradi kukkumine treppidest. Alla. Üles kukkumisega on raskusi, aga küll ma kunagi tagasi üles saan. Korjan killud kokku ja teen tipa-tapa. Enne jätan suitsetamise, ka passiivne.
Valu on kummaline asi. Vahel on ta hea. Vahel tappev. Ning väga tihti häiriv.
Aga mõneti on ta toimiv. Ei, ma ei lõigu end. Mulle piisab mu kohmakusest.

Ma sain täna teada, et see, mida ma arvasin oligi tõsi. Ärakasutatud tunne on ja õhk virvendas korraks küsimusest: Miks mina? Olin ma siis tõesti see, kes lihtsalt ette jäi või… ah… Õnnelik olemine pole minu jaoks…
Mängureeglid võiks enne paika panna, mitte pärast mängu. Skoor muutub. Panused muutuvad. Lõpp muutub.
Ja mu käsi valutab.
Aga see ei ole seotud eelmise jutuga, vaid sellega üleeelmisega. Treppidega.

Täiskuu ei mõju mulle hästi.
Ma sattusin täna ühte parki. Möödusin ühest toolist. Ja enam polnud mu ümber suvi, vaid muu aastaaeg. Ja ma möödusin sellest jälle ja jälle ja ma ei tahtnud, aga pidin. Suvi jäi õnneks. Enesevalitsus kah.

Ühes mustas-mustas maailmas on must-must kindlus ja selles mustas-mustas kindluses on üks must-must peidupaik. Mustas-mustas peidupaigas pesitseb üks must-must neiu, kellel on must-must hirm. Must-must hirm aga on musti-musti deemoneid täis. Need mustad-mustad deemonid söövad musta-musta neiu hinge. Must-must neiu ei saa neid musti-musti deemoneid ära ajada, sest mustal-mustal kindlusel on nii mustad-mustad müürid. Ja need mustad-mustad müürid on laotud musta-musta neiu mustade kätega ja mustad-mustad deemonid on sündinud musta-musta neiu mustast-mustast hingest ning nad söövad iseend… ja valgust ei paista, sest mustad-mustad kivid on laotud mustaks-mustaks müüriks.

Üks vastus Kellele: “Must-must kuu on end täis loonud”

  1. maria Says:

    Nägin sind öösel unes, ja sellel öösel sa pihtisid mulle, et oled armunud, aastaid ja sygavalt Hans H Luike- ok see oli ju uni, ära nyyd pahanda blogiperemees. See mis ma tegelikult unes ja uneväliselt öelda tahan, on see, et mõned asjad lihtsalt tuleb läbi teha, no et kui lähed vette, siis ära ole nagu Jeesus, et kõnnid yle vee, mine nii, et juuksed saavad ka märjaks, et kui on midagi olnud, siis olgu et oleks nii olnud, et midagi sellest on puudutanud. Las olla killud, alandused ja ekstaas, need käivad loo juurde, kui ei käi, pole midagi mäletada, siis on nii nagu poleks olnud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: