Otsi kuni leiad ja ütle tere…

Ma avastasin, et minu blogini on jõutud kasutades otsingut“kuuvari“. Seega on teada, et üks nime kild võib viia mõttemaailma salalaegastesse. Mis ju tegelikult ongi normaalne, ainuke asi, mis on kummaline, on see, et seda üldse otsiti. Nagu näha siis ka päris intensiivselt oli lugemas käidud. Mis on vist on vihkeks, et kas oli huvitav lugeda või olen ma endale stalkeri muretsenud:).
Tegelikult kõik mõtted, mis on kirja pandud ja ükskõik kuhu üels riputatud, muutuvad avalikeks. Isegi kui keegi teine seda ei loe, või sa ei tea, et neid loetakse on avalikud. Kirjutajale endale. Tegelikult kirjutades ju teatakse, et seda kirjutatakse kellelegi- kellelegi tundmatule. Kuid ikkagi teisele inimesele kui endale. Mina arvan nii.(kõik, mis ma kirjutan, ongi minu arvamus, kui ma ei vihja mingile muule allikale. Mõni kord peab seda mainima. Ma pole maailmatark.) minu jaoks on siia kirjutamine hoopis midagi muud, kui sulega musta märkmikku kirjutamine. See, mis on sinna jõudnud jääb ka sinna. Naljakal kombel on seda, mis sinna jõuab märksa vähem, kui seda, mis jõuab siia või poognasse. Kas see peaks vihjama mu tähelepanuvajadusele või lihtsalt sellele, et kellelegi teisele on palju lihtsam kirjutada kui endale? Ma tõesti ei tea. Ma loodan, et teine variant.

Mis on siis see, mida ma siia kirja tahaks panna(ma ei tea miks ma tahan end õigustada). Tegelikult on see arutlemine. Aasta lõpus(kooliaasta) on mind ootamas kirjand ja seega on hea omada head arutlusvõimet. Eriti kirjalikku. Seega parim viis selleks on ju kirjutamine ise. Kuigi jah, ma tean, et siin ei tee ma seda elu see nii korralikult ja pikalt ja süvenenult. Alati ei leia ka teemat, mille üle arutleda. Vahel jällegi pole viitsimist…

Tagasi tulles teemat alustanud mõttega, et üks sõnapaar või siis nimi, millega netiavarustes ringi rännata on saanud nagu päris nimeks. Sellega otsitakse mind. Kuid mida oodatakse leida, seda ma ei tea. Seda peate Teie, otsijad ütlema!
Vahel on üksi igav arutleda maailma asjade üle… seega tagasiside, otsija, on alati oodatud.

PS! Minu blogile jõutakse ka väga tihti selliste otsingutega nagu „paljad naised“, „olen nii kurb“ ja „hamleti kokkuvõte“ ja viimasle ajal ka „kirjand“. Nii et jah päris põnev. Paljaid naisi ma teile kahjuks ei paku ja pole ka plaanis. Kurbuse mõtteid ikka ja nuh hamlet tuleb varsti jälle lavale, nii et seda võib ka saada ning kirjandit ma pakun kah.

KV..

4 kommentaari Kellele: “Otsi kuni leiad ja ütle tere…”

 1. Lugeja Says:

  Tere!
  No mitte stalker aga lihtsalt huvitundja – lugeja. Huvitavalt kirjutad.

 2. Unustatud Says:

  Tunnistan pattu, sattusin kord siia, jäin pidama ja lugema. Vabandust, ei teadnud, et ei tohi!
  Sinu blogini jõudsin hoopis iseenda poolt kirjapandud kirjaridade kaudu. Üllatus oli suur. Need juhtisid mind siia. Informeerisin Sind ka sellest, et olen avastanud Su blogi. Tänapäeval on võimalik kõik kiiresti googeldades üles leida.
  Spetsiaalselt ei näinud küll nuhkimisega vaeva!
  Parimat!

  • kuuvari Says:

   Hm, see pole patt, lihtsalt andke märku ja miks ei või siia peatuma jääda…
   kui on soovi siis miks mitte:)
   Me elame vabal maal…

 3. Sirje Says:

  Saadan Sulle jõulusoovid soojemad
  piparkoogid kõige suuremad.
  Et pühadeaeg Sulle kaunis oleks
  ja uus aasta veel parem tuleks!

  PS. Vabandust, ei leidnud enam Su e-maili aadressit üles.
  Lootuses , et sa kunagi loed seda siit.
  Häid jõulupühi ja vana aasta lõppu!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: