Filmihullus tulemas tagasi…

Ma olen ära vaadanud viimastel päevadel väga mitu filmi. Seda nimetatakse haiguse positiivselt ära kasutamiseks. Teisi sõnu on mul üle pika aja aega, et lebotada ja filmi vahtida. Jeppi:D
Kõige mõnusam film oli „The girl with dragon tattoo“ ja vaid selle naisnäitleja pärast. Ausalt ta oli lihtsalt vabustavalt lahe ja ega ka lool ise midagi viga ei olnud. Sai näha nii verd, rõvedust, kui ka armastust ja ilusat rootis loodust.(oli vist rootsi, nuh midagi seal kandis vähemalt) krimka laadne tegevusliin ja nuh paha sai kinni püütud. Drakoni tattooga piff oli mõistatuslik filmi algusest kuni lõpuni ja nii see jäigi… salapärased naised on head filmides ja kirjandus teostes.
„Requiem for a dream“ on film, mida peaks koolis kohustulik vaatama. Tõsiselt, paneb nendele teismelistele aru pähe, et ei putu narkot. Väheste asjadega oli mõte ja pilt nii rõvedaks aetud, et lase aga olla. Nice.
Hmm, mingi film oli veel, etv pealt tuli teisipäeval. Singapuris toimus tegevus, selline mahe komöödia. Sobis mu nohusele peale.
Oeh, rohkem ei viitsi rääkida. Kunagi oma filmi listi pikendama ja täiustama…
Ah jah vääritud tõprad sai ka ära vaadatud….(Y)
Side lõpp.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: