Hoia naistest eemale

Ma mõtlen jätkuvalt, et mis on see mis paneb meid armuma mingisse inimesse. Mis on see miski, mis tekitab „tõmmet“ või „keemiat“.
Istud kuskil rahvarohkes kohas ja lased pilgul üle inimeste libiseda ja mõnedel peatub silma palju kauem kui teistel. Välistame siin selle, et vaatad teda vaid lahedate teksaste või soengu pärast. Mis on see miskit, mis paneb sind kellelegi meeldima või miks hakkab keegi sind huvitama. Folk oli väga rahvarohke koht, seal sai selle üle juureldud ikka päris jupike aega. Lasin silmadel pargis ringi uidata ja tuli selliseid mõtteid.
Esiteks on kindlasti väline ilu. Kellele meeldivad blondid, kellele punapead, pikad, kõhnad, naiselikumad, mehelikumad, armsad, karmid. See kõik on nii erinev ju. Noh me teeme mingi valiku, ei teagi täpselt, mis alustel. Üks põhjendus on, et vaatame enda vastandeid, või noh selliste omadustega inimesi, kellega koos peaksid tulema parimad järglased. Nii siis lihtsalt geenid ja laste meisterdamine. AGA mille järgi siis homoseksuaalid vaatavad, nemad ju ei saa lapsi ja see on ju vägagi kindel. Nii, et selle teooriaga on väike kala sees.
Teiseks võib pidada nö hinge sugulust ja hinge klappi. Seega me peame selle isikuga natuke juttu vestma või siis oma 6,7 või tont teab millise meelega tunnetama. Kui jutt klapib siis ju kõik korras. Nii et see oleks sisemine ilu.
Aga mis kõik on selle taga? Seda ma ei mõika. Mis teeb inimese ilusaks, või tegelikult, mis on ilu?
See selleks. Mõte läks lihtsalt uitama kuidagi.

***

Olen avastanud, et vahel on võimalik tunnetada oma meeltega, seda mida mõned ei tea isegi. Seepärast ma mõni kord hirmutangi inimesi ja iseennast.

***

Ma kaotasin ära oma kollase päevaraamatu
Kaotasin selle neiu käte vahele
Kes ei märganud
Kadumise vargset lähenemist koidu eel

Laotasin end tema huulte vahele
Kuid kaotsi läks ta
Koidu kihava pilgu all leidsin
Ütlesin õpetussõnad

Hoia naistest eemale!

Ja läksin

ning

Päike tõusis mu selja taga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: